Makbuz Gönderim Prosedürü

Makbuz Gönderim Prosedürü

31.03.2005 tarih ve 25772 sayılı Resmi gazetede yayımlanan İçişleri Bakanlığı Dernekler Yönetmeliği’nin (http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2005/03/20050331-5.htm) gelir ve gider belgelerine ilişkin 38. maddesi uyarınca, Vakıflar gelirlerinin bankalar aracılığıyla tahsili halinde banka tarafından düzenlenen dekont veya hesap özeti gibi belgeler alındı belgesi yerine geçmektedir. İlgili yönetmelik için lütfen buraya tıklayınız.

Bu yönetmelik çerçevesinde Vakıf k12, çevresel sürdürebilirlik ilkelerine de uyum sağlamak amacıyla 10.000 TL’nin altındaki bağışlar için e-postası bulunan bağışçılara ayrıca bir matbu gönderim yapmayacaktır.

Veri tabanında e-postası bulunmayan bağışçılarımız ise, eğer adres bilgileri mevcut ise, 500 TL ve üzeri bağışları için matbu bildirim almaya devam edeceklerdir.

E-posta bildirimlerimiz bağış tarihini takip eden ilk iş günü yapılmakta olup, talep edilmesi halinde matbu bildirim de yapılabilmektedir.

Kesilmesini önlediğiniz her bir ağaç adına şükranlarımızı sunarız.

İletişim ve gizlilik tercihlerinizi değiştirmek, iletişim bilgilerinizi güncellemek ve diğer talepleriniz için iletişim bilgilerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.