Kullanım Koşulları

Bu siteye giriş yaptığınızda bu sitenin tüm kullanım kural ve koşullarını, uygulanan tüm kanun ve yönetmelikleri, var olan yerel hüküm ve kanunları kabul ediyorsunuz. Bu web sitesindeki tüm materyaller ilgili ve uygulanan telif ve yayın hakları tarafından korunmaktadır.

Kullanım Lisansı

Vakıf k12 web sitesinde olan materyalleri (bilgi ve yazılım) kişisel, ticari amaç gütmeyen görüntüleme için birer kopya olarak kısa süreliğine bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu kullanım lisansı olup size sahiplik vermez ve bu lisansla aşağıdaki işlemleri yapamazsınız:

  • Materyalleri değiştirme ve kopyalama;
  • Materyalleri ticari amaçla kullanma, kamu alanlarında sergileme (ticari ya da ticari olmayan amaçlarla);
  • Vakıf k12’nin sayfasında bulunan yazılımları alt parçalara ayırma ve ters süreçlerle çözümleme;
  • Materyallerden telif hakkı ya da sahip, özlük haklarını ibarelerini çıkarma, değiştirme;
  • Materyalleri başka bir kişiye transfer etme ya da sunucu da yayınlama.

Feragat

Vakıf k12 sayfasındaki materyaller oldukları gibi sunulmuştur. Vakıf k12 hiçbir açık ya da imalı bir garanti vermeyerek materyallerin sınırsız kullanımından, ticari olarak ve belli bir amaca yönelik kullanımından, düşünce ürünü hakları ve diğer telif hakları taleplerinden feragat etmez.

Buna ek olarak Vakıf k12 sitesinde ve sitesiyle bağlantılı olan diğer sitelerde bulunan materyallerin doğruluğu, güvenilirliği, sonuçları ve kullanımları hakkında garanti vermez, böyle talepleri temsil etmez.

Sınırlamalar

Hiçbir koşulda Vakıf k12 ve tedarikçileri web sitesinin kullanımından doğan veri kaybı ve diğer zararlardan sorumlu değildir. Vakıf k12 web sitesinin yanlış kullanımından doğan tüm zararlardan da sorumlu değildir.

Revizyonlar ve Hatalar

Vakıf k12’nin sayfasında bulunan materyaller teknik, tipografik ve görsel hatalar içerebilir. Vakıf k12 web sitesinde bulunan materyallerin doğruluğu, tamlığı ve güncelliği konusunda garanti vermez. Vakıf k12 web sitesinde bulunan materyalleri herhangi bir bilgi verip, ilan vermeden her zaman değiştirebilir. Vakıf k12 var olan materyalleri güncelleme konusunda bir taahhütte bulunmaz

Bağlantılar – Alt Siteler

Vakıf k12 web sitesiyle bağlantılı olan diğer siteler, bağlantılar ve alt sayfaların içeriklerinden sorumlu değildir. Bu bağlantıların bulunması Vakıf k12’nin bunları desteklediği anlamına gelmez. Bu bağlantıları ve siteleri kullanım riski kullanıcıya aittir.

Sitenin Kullanım Koşulları Değişiklikleri

Vakıf k12 web sitesinin kullanım koşullarını haber vermeksizin değiştirebilir. Bu siteyi kullanarak halihazırda geçerli olan en son Kullanım Kural ve Koşullarını kabul etmiş oluyorsunuz.

İlgili Kanun

Vakıf k12’nin web sitesi ile ilgili tüm şikayet ve talepler Türkiye Devleti’nin kanunlarına göre işlem görür.